Grįžti

AIESEC kviečia motyvuotus Bakalauro ir Magistro studentus į stažuotes užsienyje

2021/11/24

Ar norite sėkmingai lipti karjeros laiptais? O galbūt jums kojos pavargo ir sugalvojote pasinaudoti liftu? Tuomet nepraleiskite galimybes įgyti profesionalios patirties kartu su didžiausia jaunimo valdoma organizacija AIESEC, kuri jau daugiau nei 70 metų ugdo jaunimo įgūdžius globalioje aplinkoje.

Mes siūlome stažuotes užsienyje motyvuotiems bakalauro ir magistro studentams, trokštantiems tobulėti ir pažinti kitą kultūrą. Priklausant nuo jūsų poreikių, galima rinktis išvyką nuo 6 savaičių iki pusantrų metų dirbti į pasirinktą kompaniją, o tuo metu bus palaikomas glaustus ryšys tarp jūsų ir vieno iš AIESEC komandos atstovų, kuris padės su iškilusiais klausimais ir stengsis kad jūsų stažuotės periodas praeitų sklandžiai.

Mūsų pagrindinis tikslas: jūsų, kaip būsimo lyderio, asmeninis tobulėjimas, todėl darome viską, kad rinkimo procesas vyktų greitai ir lengvai ir ilgai netrukus pradėtumėte dirbti norimoje šalyje bei norimoje kompanijoje. Savivoka, kitų žmonių įgalinimas veikti, plati pasaulėžiūra, gera sprendimų orientacija – čia yra tik keletas savybių kurioms gerinti AIESEC sudaro puikias sąlygas. Priklausant nuo pasirinktos galimybės, jūs gausite algą arba būsite aprūpintas maistu ir apgyvendinimu visą stažuotės laiko tarpą, todėl būsite laisvi tobulinti save ir savo kompetencijas.

O jeigu nenorite išvykti toli nuo Lietuvos ar pageidaujate saugios ir užtikrintos aplinkos, rekomenduojame stažuotes į Rumuniją, Suomiją bei Ukrainą. Šios trys šalys turi itin daug pozityvių atsiliepimų iš buvusių praktikantų, todėl jei jus jos domina, siūlome pagalvoti apie stažuotę vienoje iš jų.

O galbūt jau turite minčių apie tai, kokioje šalyje norėtumėte atlikti praktiką arba tiesiog norite išvykti dirbti į užsienį? Tuomet užpildykite formą AIESEC internetinėje svetainėje ir ilgai netrukus mes su jumis susisieksime.